E-SHOP KONČÍ, ALE SE ŠITÍM NEKONČÍME. OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME PŘES E-MAIL!

Celosoftshellový postroj

Neohodnoceno
 
 

Kvalitní postroj ze softshellu je líbivý a zároveň snadný na údržbu.

Barva softshellu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Velikost
Výšivka
365 Kč    
Kategorie Postroje
 

Postroje šijeme na míru dle Vaší objednávky. Pro jejich výrobu používáme kvalitní materiály, které jsou určené přímo pro šití postrojů - softshell, plastový trojzubec a posuvnou sponu, kovový kroužek...Vzorník softshellů naleznete v menu.

Postroje jsou šity dle Vámi naměřených měr. Pokud si s měřením nevíte rady, zavolejte nám! :-)
Výběr velikosti při objednávce je pouze údaj pro výpočet ceny. U postroje lze zmenšovat a zvětšovat obvod hrudníku, u popruhu přes plece (vedoucí pod krkem) není možno měnit velikost, proto si na měření tohoto údaje dejte záležet. 

Postroj pro malé psy "S" - pro psy s obvodem hrudníku do 50 cm
Postroj pro střední psy "M" - pro psy s obvodem hrudníku do 65 cm

Postroj pro velké psy "L" - pro psy s obvodem hrudníku do 80 cm

 

Jak měřit?

Naměřené míry prosím napište do poznámky na konci objednávky. Pokud si budete přát výšivku, připište to tam též (viz instrukce níže).

jak změřit psa

Výšivky

Doporučujeme si nechat na postroj vyšít jméno psa a Vaše telefonní číslo. V případě ztráty Vašeho pejska to je nejrychlejší způsob, jak se pes dostane zpátky ke svému pánovi. Narozdíl od psí známky se Vám výšivka neodře či neztratí. 
Výšivky vyšíváme na štítek na popruh vedoucí přes hřbet psa, pokud máte krátkosrstého psa a výšivku byste si přáli dát na plece, napište nám to prosím do poznámky. Výšivka jména i telefonního čísla je vyšita pod sebe do dvou řádků na štítek (barvu vybíráme takovou, aby se hodila ke vzoru/barvě).

Fonty pro text výšivky:

fonty1